برند ها 9 برند وجود دارد

نمایش 1 - 9 از 9 آیتم
 • .Boho dreamcatcher

  ساخت دریم کچرهای تزئینی و کاربردی با استفاده از متریال های با کیفیت در رنگبندی و طرح های دلنشین. دریم کچر یا کابوسگیر یکی از ابزارهای سنتی سرخپوستان بوده که بالای تخت و خوابگاه می آویختند تا رویاهای بد را اسیر و رویاهای خوب از خلل و فرج آن عبور کنند. امروزه طرفداران سبک بوهو و سرخپوستی از این وسیله بیشتر به جهت تزئین اتاق بهره می برند.

 • .Hoor Mug

  ماگ های سرامیکی هور گستره ای از طرح های فانتزی و سنتی ایرانی را برای مخاطب به ارمغان آوده است. ماگ های هور از جنس سرامیک بوده که طرح ها توسط چاپ حرارتی روی ماگ نقش بسته اند. ماگ های هنری هور درست مانند ماگ ها و فنجان های سرامیکی معمولی بوده و به راحتی قابل شستشو می باشند.

 • .Misha Dolls

  عروسک میشا، تولید کننده عروسک های کوچک با عنوان عروسک های دوستی است که با متریال های پارچه، نمد، کاموا و سایر ابزار مخصوص ساخت عروسک توسط هنرمند ایرانی تولید شده اند. عروسک های دوستی میشا نمادی از عشق و احساس دوستان خوب است و می تواند یادگاری از روزهای خوش دوستی باشد.

 • .Simorgh Notebook

  طراحی و ساخت دفترچه های فانتزی و سنتی با استفاده از طرح های هنری طراحی شده توسط گرافیست و همچنین تصاویر ثبت شده توسط هنرمند عکاس.

  سیمرغ خاطره ای از گذشته را با طعمی از دنیای امروز به مخاطب هدیه می کند.

 • .Swift Handmade

  زیورآلات دست ساخت چلچله ساخته شده از پلاک های فلزی، سنگ های صنعتی و متریال های متنوع دیگر، سبک متفاوتی از زیورآلات دست ساخت را به مخاطب ارائه می دهد. ترکیب رنگ و متریال فکر شده و دخیل کردن بعد احساس انجام شده است که زیورآلات چلچله را از نمونه های مشابه متمایز کرده است. چلچله طراحی خاص و اعجاز رنگ ها را با قیمتی مناسب ارائه می دهد.

 • .Violet Handmade

  ساخت انواع زیورآلات و مجسمه های خمیری، با استفاده از متریال های خمیر پلیمر و خمیر چینی. ویلوت سبک جدیدی از زیورآلات را با کیفیت ساخت بالا و ساخت جزئیات به شما ارائه می دهد. استفاده از متریال های بسیار متنوع و سبکهای فانتزی و کلاسیک و نیز استفاده از قوه تخیل در خلق زیورآلات پلیمری آنها را از نمونه های مشابه خود متمایز کرده است.

 • Blue Heaven

  تولید انواع زیورآلات دست ساخت با استفاده از سنگ، مهره، پلاک های فلزی و ... که در قالب محصولات متنوع شامل گردنبند، دستبند،پابند، سنجاق سینه و پیکسل، و ... عرضه می گردند.

 • Goldooz

  "گلدوز" یک برند ایرانی است که به طراحی و تولید زیورآلات گلدوزی می پردازد. در تهیه زیورآلات گلدوزی این برند غالبا از پارچه، نخ گلدوزی و قاب های فلزی استفاده می شود. این زیورآلات شامل گردنبند، گوشواره، دستبند، انگشتر و سنجاق سینه هستند. زیورآلات گلدوز پیامی از ظرافت گل ها را با حس خوب منسوجات برای مخاطب به ارمغان می آورد.

 • Patina Shop

  پتینا شاپ انواع زیورآلات و وسایل کاربردی پتینه ،  با استفاده از متریال و کیفیت ساخت بالا وتکنیک های خاص  به شما ارائه می دهد. استفاده از سبک کلاسیک و طرح های منحصر به فرد از نقاشی های  برتر جهان را از نمونه های مشابه خود متمایز کرده است. دست سازه های هنرمند  با داشتن طرح های متنوع  برای جوانا ، نوجوانان  و خانم های شیک پوش  و هنرمند بسیار مناسب می باشد. کیفیت و دوام بالای محصولات پینا شاپ شما را حیرت زده خواهد کرد.
  مصاحبه من و هنر با این هنرمند جوان را درمجله اینترنتی من و هنربخوانید.

نمایش 1 - 9 از 9 آیتم