درباره‌ی ما


فروشگاه آنلاین صنایع دستی من و هنر در بهار 1394 به عنوان شعبه آنلاین این مجموعه و با هدف ارائه بهترین کالاها و خدمات، و جلب رضایت کامل مشتریان پایه گذاری شد. هدف ما تبدیل شدن به فروشگاهی است که افراد بتوانند نیازهای خود را در کوتاه ترین زمان و با صرف کمترین هزینه، و با بالاترین کیفیت ممکن تامین و با رضایت خاطر استفاده نمایند.

تجربه و بهره مندی از تیم خبره، مجموعه ای را تشکیل داده است که امیدواریم بتواند استانداردهای کاری جدیدی در حوزه تجارت الکترونیک ایران تعریف کند. خدمت رسانی به خریداران گرامی، جزو برنامه های اصلی کاری ما می باشد. بر همین اساس، تمام سعی و تلاش تیم فنی و فروش مجموعه من و هنر این است که رضایت خاطر خریداران گرامی تامین شود و تجربه خوبی از خرید، در ذهن ایشان نقش بندد. مشتری مهم ترین بخش کار ماست، به همین دلیل استفاده از اجناس با کیفیت بسیار بالا، بهره گیری از سیستم تخفیف، هدیه، حمایت بیشتر از خریداران دائم برای جلب رضایت کامل ایشان در نظر گرفته شده است. بعلاوه، سیستم استرداد کالا نیز جزو مزیت های کاری ما محسوب می شود که به خریداران عزیز این امکان را می دهد که در صورت مشاهده نقص در محصول خریداری شده، بتوانند آن را مرجوع و از شرایط مندرج استفاده نمایند. علاوه بر این، سیستم پشتیبانی تلفنی این فروشگاه، با استفاده از کادر مجرب و تعلیم دیده، همواره پاسخگوی تمام سوالات خریداران گرامی در مورد کالاها و خدمات ارائه شده این فروشگاه می باشد. ارتباط مستقیم با هنرمندان این عرصه و استفاده از شیوه های نوین مدیریت، این امکان را در اختیار ما قرار داده است که بتوانیم کالاها را با قیمت مناسب در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

با توجه به تامین مستقیم صنایع دستی از هنرمندان این عرصه، کیفیت و اصالت کالا توسط مجموعه من و هنر تضمین می شود و شما می توانید با خاطری آسوده خرید خود را انجام دهید. همچنین در صورت تمایل به بازدید کالا قبل از خرید نهایی، می توانید به فروشگاه مرکزی من و هنر مراجعه نموده و حتی خرید خود را مستقیما و حضوری انجام دهید.

اطلاعات کامل و تخصصی، راهنمای خرید، استفاده از سیستم جستجو پیشرفته و امتیاز دهی کالاها توسط فروشگاه آنلاین من و هنر، امکاناتی هستند که برای سادگی خرید در سایت قرار داده شده است. علاوه بر آن، سیستم مدیریت کاربران، این امکان را در اختیار شما عزیزان قرار می دهد که نه تنها تاریخچه تمامی خرید های خود را از این فروشگاه داشته باشید، بلکه با توجه به میزان خرید خود از این مجموعه امتیاز کسب کرده و جوایز ویژه دریافت نمایید.

همواره پذیرای پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان هستیم و امیدواریم با نقطه نظرات مفیدتان، بتوانیم خدمتی در خور نام ایران، ارائه دهیم.

درباره مدیر عامل

محمدرضا عابدی (زاده ۱۶ آبان ۱۳۶۲ در تهران)، مترجم زبان انگلیسی، کارشناس کامپیوتر و شبکه است. فراگیری زبان انگلیسی از سال ۱۳۷۳ منجر شد تا در عنفوان علاقمندی ایشان در عرصه کامپیوتر، راه را برای فراگیری و پژوهش در این زمینه سهل الوصول نماید. وی در فروردین ۱۳۹۴ با مشارکت مهندس بنفشه قلیزاده مجموعه من و هنر را تاسیس نمود و هم اکنون در حوزه مهندسی کامپیوتر و مارکتینگ فعال است.