خرج کار به همان مواد اولیه ساخت زیورآلات اطلاق می شود که در عموم به خرج کار شناخته شده است. این مواد شامل انواع زنجیر، سنگ و مهره، بست، آویزهای کوچک، قاب، حلقه جاسوئیچی، حلقه انگشتر، قلاب گوشواره، میخ گوشواره، انواع قفل ها، کاسه سنگ و .... می باشد. فروشگاه اینترنتی من و هنر همواره سعی در بهبود مواد ارائه شده خواهد داشت و در این زمینه از پیشنهادات شما استقبال خواهد کرد.

خرج کار  2 محصول وجود دارد

نمایش 1 - 2 از 2 آیتم
 • 5,000 تومان
  بروزرسانی : 1394-11-05
  ( 0 نقد و بررسی )

  پکیج ساخت دستبند گل شامل یک پلاگ گل دو طرف، یک پلاک گل لاله یک طرف، ۱۰ عدد حلقه برنزی، ۱۵ سانتیمتر زنجیر برنزی، ۶ عدد سنگ سایز ۵، ۱ عدد قفل برنزی و ۳ عدد میخ برنزی می باشد. با استفاده از آموزش ارائه شده در مجله اینترنتی من و هنر به جای خرید یک دستبند با این پکیج یک دستبند هیجان انگیز خواهید ساخت. شاید با این تلاش کوچک استعداد جدیدی در خود کشف کنید.

  5,000 تومان
 • 10,000 تومان
  بروزرسانی : 1395-02-19
  ( 0 نقد و بررسی )

  بسته های 10 عددی جک هندزفری پلاستیکی 3.5 اینچی، جهت ساخت آویز های موبایل و از جنس پلاستیک می باشد. هر بسته شامل 10 عدد جک پلاستیکی می باشد که ترکیبی از سه رنگ سفید، مشکی و ژله ای می باشند. این جکها برای تهیه تزئینات گوشی های امروزی که دیگر جایی برای آویز موبایل ندارند کاربرد دارد. به این صورت که آیزهای تزئینی گوشی با کمک این جکها داخل درگاه هندزفری گوشی...

  10,000 تومان
نمایش 1 - 2 از 2 آیتم