فهرست محصولات این تولید کننده Patina Shop

پتینا شاپ انواع زیورآلات و وسایل کاربردی پتینه ،  با استفاده از متریال و کیفیت ساخت بالا وتکنیک های خاص  به شما ارائه می دهد. استفاده از سبک کلاسیک و طرح های منحصر به فرد از نقاشی های  برتر جهان را از نمونه های مشابه خود متمایز کرده است. دست سازه های هنرمند  با داشتن طرح های متنوع  برای جوانا ، نوجوانان  و خانم های شیک پوش  و هنرمند بسیار مناسب می باشد. کیفیت و دوام بالای محصولات پینا شاپ شما را حیرت زده خواهد کرد.
مصاحبه من و هنر با این هنرمند جوان را درمجله اینترنتی من و هنربخوانید.

پتینا شاپ با قرار دادن طیف وسیعی از وسایل کاربردی و زینتی  کلاسیک در فروشگاه من و هنر این امکان را برای شما فراهم آورده است که خاص بودن را تجربه کنید. مجموعه آثار هنرمند با سبک کار کلاسیک حس تاریخی و نوعی پیوند با گذشتگان را برای شما تداعی می کند. با خرید از این محصولات می توانید کلکسیونی از بهترین آثار نقاشی جهان را برای خود داشته باشید.


اکثر مردم با شنیده نام پتینه یاد صندوقچه، دراور و انواع شروف کاربردی دیگر می افتند، پتینا شاپ تکنیک کلاسیک و ارزشمند پتینه را با اندکی تغییر در روند ساخت آنرا برای ساخت زیورآلات بهبود بخشیده و به کار گرفته است.

بیشتر
در هر صفحه
نمایش 1 - 12 از 133 آیتم
 • 55,000 تومان
  بروزرسانی : 1395-12-16
  ( 0 نقد و بررسی )

  نیم ست بته جقه را می توان از مجموعه زیورآلات چوبی بر شمرد که دارای پلاک چوبی منقوش با هنر پتینه بوده و با آویزها و مهره های سنگی مزین شده است. این نیم ست سنتی شامل یک گردنبند و یک چفت گوشواره می باشد که طرح بته جقه در هر دو طرف پلاک ها نقش شده است. نیم ست سنتی بته جقه جهت هماهنگ شدن زیورآلات با البسه سنتی برای افرادی که به این استایل علاقمند هستند، می باشد.

  55,000 تومان
 • 25,000 تومان
  بروزرسانی : 1395-12-15
  ( 0 نقد و بررسی )

  دستبند ترنم از پلاک چوبی منقوش با هنر پتینه، سنگ جید قرمز و نارنجی و قطعات (خرج کار) برنزی ساخته شده است. دستبند با دو طرح ارائه شده است که از گزینه رنگ در سمت راست قابل انتخاب می باشد؛ یک طرح با پلاک مربعی و سنگ نارنجی، دیگری با پلاک قلب و سنگ قرمز. سطح پلاک های چوبی با مواد مخصوص ضد آب شده است.

  25,000 تومان
 • 95,000 تومان
  بروزرسانی : 1395-12-14
  ( 0 نقد و بررسی )

  ست زیورآلات رویای بهار شامل گردنبند، دستبند، سنجاق سینه و یک جفت گوشواره می باشد که از ترکیب رنگی گل های سپید و زمینه فیروزه ای بسیار لطیف بهره برده است. این ست رویایی لطافت و طراوت بهار را زینت شما خواهد کرد. محصول کاملا دست ساخت بوده و پلاک های چوبی با هنر پتینه مخصوص زیورآلات منقوش و ضد آب شده اند. پلاک گوشواره و گردنبند دو رو می باشند.

  95,000 تومان
 • 80,000 تومان
  بروزرسانی : 1395-12-11
  ( 0 نقد و بررسی )

  ست بنفشه شامل یک گردنبند، دستبند و یک جفت گوشواره بوده که همگی از یک پلاک چوبی منقوش با هنر پتینه و سنگ و پلاک های تزئینی ساخته شده اند. پلاک چوبی گردنبند و گوشواره دو رو بوده اما دستبند تنها در یک طرف دارای طرح می  باشد. سطح روی پلاک ها نیز با مواد مخصوص ضد آب شده اند. ترکیب رنگی بهاری این ست حال و هوای بنفشه های بهاری را برای مخاطب القا می کند.

  80,000 تومان
 • 60,000 تومان
  بروزرسانی : 1395-12-10
  ( 0 نقد و بررسی )

  نیم ست باغ فیروزه شامل یک گردنبند و یک دستبند می باشد که با هنر پتینه مخصوص زیورآلات روی پلاک چوبی تهیه و با سنگ های فیروزه صنعتی مزین شده است. پلاک چوبی گردنبند دارای طرح دو رو و دستبند دارای پلاک یک رو می باشد که با مواد مخصوص ضد آب نیز شده اند. سنگ فیروزه با آبی فیروزه ای پلاک ها هماهنگی دارد. این ست زیبا برای همراهی با البسه سنتی و ساده بسیار متاسب می...

  60,000 تومان
 • 25,000 تومان
  بروزرسانی : 1395-12-07
  ( 0 نقد و بررسی )

  سنجاق سینه نوئل یک طراحی با عطر و بوی جنگل و چوب و درخت است. پلاک چوبی منقوش به گل بنت القنسول یا همان گل نوئل و میوه کاج، با پلاک های درخت کاج، میوه بلوط و برگ حس خوشایندی از یک جنگل زمستانی را به مخاطب القا می کند. پلاک چوبی با هنر پتینه منقوش و ضد آب شده است. ترکیب رنگی غالب این محصول سبز و قرمز است که در تمام اجزا خصوص مهره چشم نظر به خوبی رعایت شده است.

  25,000 تومان
 • 25,000 تومان
  بروزرسانی : 1395-12-04
  ( 0 نقد و بررسی )

  سنجاق سینه جغد نوعی سنجاق اسکاتلندی است که با آویزهای کوچک و بزرگ مزین شده است. پلاک اصلی گل سینه به شکل مستطیل و از جنس چوب می باشد که با هنر پتینه با دستان هنرمند، با طرح یک جغد منقوش شده و در نهایت سطح آن ضد آب شده است. آویز های کوچک دیگر مانند، جغد، ستاه، قلب و درخت زندگی به همراه چند سنگ رنگی برای تزیئن به سنجاق اضافه شده است.

  25,000 تومان
 • 20,000 تومان
  بروزرسانی : 1395-12-03
  ( 0 نقد و بررسی )

  سنجاق سینه باغ فیروزه از مجموعه زیورآلات پتینه روی پلاک چوب می باشد که همراه با آویزها و مهره های سنگی به یک سنجاق اسکاتلندی متصل شده اند. پلاک چوبی با مواد مخصوص کاملا ضد آب شده است. این گل سینه دارای دو پلاک فرشته و علامت صلح، و چند سنگ آبی و سرخابی می باشد که با طرح گل دار پلاک چوبی به زیبایی هماهنگ شده اند.

  20,000 تومان
 • 25,000 تومان
  بروزرسانی : 1395-12-02
  ( 0 نقد و بررسی )

  سنجاق سینه گل رز شامل پلاک چوبی بیضی، با طرح یک شاخه گل رز، مهره چشم نظر صورتی، آویز های قلب و گل و سنگ های صورتی و سبز می باشد که در نهایت طرحی دخترانه و ملیح را ایجاد کرده است. این سنجاق زیبا با آویز های متعدد برای بستن مانتوهای جلوباز، تزئین انواع لباس و کیف می تواند مورد استفاده قرار بگیرد.

  25,000 تومان
نمایش 1 - 12 از 133 آیتم