فهرست محصولات این تولید کننده Goldooz

"گلدوز" یک برند ایرانی است که به طراحی و تولید زیورآلات گلدوزی می پردازد. در تهیه زیورآلات گلدوزی این برند غالبا از پارچه، نخ گلدوزی و قاب های فلزی استفاده می شود. این زیورآلات شامل گردنبند، گوشواره، دستبند، انگشتر و سنجاق سینه هستند. زیورآلات گلدوز پیامی از ظرافت گل ها را با حس خوب منسوجات برای مخاطب به ارمغان می آورد.

برند گلدوز فعالیت هنری خود را از سال 1395 آغاز کرده است. نخ های رنگی و آرامش در هنگام گلدوزی، از جمله دلایل جذب هنرمند به این هنر زیبا بوده است. گلدوزی مثل تمام هنرهای دیگر، هم خالق اثر را محظوظ می کند و هم خریدار اثر را. با اینکه متریال های متنوعی امروزه تولید شده اند که می توان با آنها نمونه های بسیار واقعی اشیا را ساخت اما هنوز نخ و پارچه و منسوجات حسی متفاوت و دلچسب را در آدم زنده نگاه می دارد.

بیشتر
نمایش 1 - 3 از 3 آیتم
 • 17,000 تومان
  جدید
  بروزرسانی : 1396-10-19
  ( 0 نقد و بررسی )

  انگشتر گلدوزی آبیدر از مجموعه زیورآلات گلدوزی است که از یک رکاب انگشتر برنزی قابدار، با قابلیت تنظیم حلقه، پارچه و نخ گلدوزی آلمانی ساخته شده است. طرح انگشتر شامل گل های آبی کوچک با غنچه های بنفش و برگ های سبز می باشد که در پس زمینه سفید گلدوزی شده اند. قطر قاب انگشتر 1.8 سانتیمتر می باشد.

  17,000 تومان
 • 30,000 تومان
  جدید
  بروزرسانی : 1396-10-16
  ( 0 نقد و بررسی )

  محصول حاضر از مجموعه زیورآلات گلدوزی محصوب می شود که پس از اجرا گلدوزی دست دوز توسط هنرمند ایرانی، در یک قاب فلزی با حاشیه شمسه مانند قاب شده است. نمای اصلی گردنبند یک شاخه گل سرخ به همراه یک غنچه را در پس زمینه پارچه فیروزه ای به مخاطب ارائه می دهد. زیبای گلدوزی برجسته گل سرخ با قاب برنزی دو چندان شده است و دل هر بیننده ای می رباید. 

  30,000 تومان
 • 22,000 تومان
  بروزرسانی : 1396-10-16
  ( 0 نقد و بررسی )

  گردنبند گلدوزی انار شامل قاب بنرزی طرح دار به قطر 3.5 سانتیمتر است که نقش گلدوزی شده شاخه درخت انار روی پارچه آبی فیروزه ای داخل آن جای گرفته است. نقش گلدوزی برجسته بوده و کار دست هنرمند جوان ایرانی می باشد.زنجیر گردنبند با سنگ جید سبز و قرمز و پلاک برنزی برگ تزئین شده است. گردنبند گلدوزی انار زیور مناسبی است برای افرادی که به استایل سنتی ایرانی علاقمند...

  22,000 تومان
  خرید ناموجود
نمایش 1 - 3 از 3 آیتم