ترکیب شاخه های مختلف هنر با زیورآلات نمونه های بسیار متنوعی را سبب شده است. از اینرو فروشگاه من و هنر با نیت انتخاب راحت برای شما عزیزان مجموعه متنوعی از زیورآلات را ارائه می دهد. 

زیورآلات 326 محصول وجود دارد

زیرشاخه‌ها

 • گردنبند

  گردنبند های دست ساز فروشگاه من و هنر از متریال ها و تکنیک های متنوع شامل خمیر پلیمر، پتینه، چوب، سنگ و ... گردآوری شده اند تا امکان انتخاب بهتر برای شما عزیزان فراهم آید.

 • گوشواره

  گوشواره های دست ساز فروشگاه من و هنر از متریال ها و تکنیک های متنوع شامل خمیر پلیمر، پتینه، چوب، سنگ و ... گردآوری شده اند تا امکان انتخاب بهتر برای شما عزیزان فراهم آید.

 • دستبند

  دستبند های دست ساز فروشگاه من و هنر از متریال ها و تکنیک های متنوع شامل خمیر پلیمر، پتینه، چوب، سنگ،چرم  و ... گردآوری شده اند تا امکان انتخاب بهتر برای شما عزیزان فراهم آید.

 • انگشتر

  انگشتر های دست ساز فروشگاه من و هنر از متریال ها و تکنیک های متنوع شامل خمیر پلیمر، پتینه، چوب، بدلیجات و ... گردآوری شده اند تا امکان انتخاب بهتر برای شما عزیزان فراهم آید.

 • ست زیورآلات

  چنانچه علاقه مند به تهیه ست کامل زیورآلات هستید در اینجا میتوانید نمونه های موجود را انتخاب نمایید.

 • سنجاق سینه

  سنجاق سینه های پلیمری، پتینه، چوبی و ... را می توانید برای زینت دادن کیف، کوله، لباس های خود استفاده کنید. پیکسلِ شما یک پیغام به دنیای بیرون منتقل می کند و ما طرح های هنرمندانه را برای شما گردآوری کرده ایم.

 • گیره مو

  گیره موهای چوبی، نمدی و ... برای شما در فروشگاه من و هنر.

 • پابند

  پابندها از متریال های مختلف برای زینت دادن پا استفاده می شوند. پابندهای رسمی با متریال سنگ و پلاکهای ریز و زنجیر برای ست شدن با کفش و لباس های رسمی هستند، و پابندهای فانتزی از جنس قلاب بافی و مهره های رنگارنگ برای زینت دادن پای کودکان و بزرگسالان در موارد غیر رسمی مانند ساحل دریا کاربرد دارند.

 • تاج

  دختران فرشته اند و یک تاج گل زیبا میتواند این را ثابت کند. تاج های گل امروزه طرفداران زیادی اعم از کودکان و بزرگسالان پیدا کرده و یک زینت زیبا برای موهای شما نیز هست.

در هر صفحه
نمایش 25 - 36 از 326 آیتم
 • 35,000 تومان
  جدید
  بروزرسانی : 1396-03-11
  ( 0 نقد و بررسی )

  دستبند یشم یک دستبند اسپیرال یا فنری سه دور می باشد که در ساخت آن از سنگ جید در طیف رنگی سبز یشمی، زمردی و سبز تیره، منجوق های شیشه ای سبز، منجوق درشت طلایی، پلاک سنترال بودا، پلاک های دیگر از جمله دست، قلب بالدار، گل رز، شبدر و .. به رنگ طلایی، مهره های سنترال متنوع استفاده شده است. این دستبند زیبا به دلیل ترکیب رنگ طلایی و سبزهای ملایم، بسیار لطیف است و...

  35,000 تومان
 • 40,000 تومان
  جدید
  بروزرسانی : 1396-03-11
  ( 0 نقد و بررسی )

  دستبند بهار یک دستبند فنری سه دور و دست ساخت می باشد که توسط هنرمند جوان ایرانی تولید شده است. در ساخت این محصول از طیف رنگی وسیع سنگ های جید، پلاک برنزی و کهنه کاری برگ، پرنده و بال، مهره های سنترال و خرج کار برنزی و مفتول فنری استفاده شده است. ترکیب فوق العاده زیبای این دستبند رنگ های افسونگر بهاری را به خاطر می آورند و این ویژگی زیبایی مضاعفی به دستبند...

  40,000 تومان
 • 0 تومان
  جدید
  بروزرسانی : 1396-03-11
  ( 0 نقد و بررسی )

  دستبند مصری از مجموعه محصولات دست ساخت بوده و نوع آن دستبند فنری می باشد. در ساخت دستبند از سنگ جید سبز، قرمز و زرشکی، خرج کار برنزی، پلاک گربه و چشم مصری و ماه برنزی استفاده شده است. حالت فنری دستبند باعث می شود دستبند بدون قفل نیز به دور مچ محکم بماند ولیکن در انتهاب دستبند قفل طوطی برنزی به همراه زنجیر جهت تنظیم سایز دستبند قرار داده شده است.

  0 تومان
 • 12,000 تومان
  جدید
  بروزرسانی : 1396-03-10
  ( 0 نقد و بررسی )

  سنجاق سرخاب از مجموعه زیورآلات دست ساخت می باشد که توسط هنرمند جوان ایرانی با استفاده از سنجاق اسکاتلندی نقره ای، پلاک قلب، بال، دانه برف و ستاره، سنگ جید، مهره نگین دار و منگوله نخی ساخته شده است. این محصول دارای پنج رشته آویز است که هر یک به تنهایی زیبایی سرخوشانه ای را ایجاد کرده اند. اگر به طیف های رنگی قرمز و سرخابی علاقمند هستید این سنجاق برای شماست.

  12,000 تومان
 • 12,000 تومان
  جدید
  بروزرسانی : 1396-03-10
  ( 0 نقد و بررسی )

  سنجاق سینه پروانه از مجموعه زیورآلات دست ساخت می باشد که از سنجاق اسکاتلندی برنزی، پلاک پروانه و ستاره کهنه کاری، سنگ های جید در طیف رنگی صورتی و بنفش و منگوله نخی ساخته شده است. سنجاق دارای چهار رشته آویز بلند و کوتاه است که با تنوع ارتفاع و متریال هر یک از آویزها زیبایی خاص خودش را دارد. ترکیب رنگی این محصول برای دختران جوان و خردسال بسیار مناسب است.

  12,000 تومان
 • 12,000 تومان
  جدید
  بروزرسانی : 1396-03-10
  ( 0 نقد و بررسی )

  سنجاق سینه جغد از مجموعه زیورآلات دست ساخت است که توسط هنرمند جوان ایرانی با استفاده از سنجاق اسکاتلندی مسی، پلاک مسی جغد، ماه و ستاره و سکه، سنگ جید و فیروزه صنعتی ساخته شده است. ترکیب رنگی زیبای سنجاق رویایی و اسرار آمیز است که با پلاک جغد و ماه و ستاره هماهنگی دارد. آویز های بلند و کوتاه سنجاق علاوه بر ایجاد ریتم در زیبایی بصری سنجاق، هنگام تکان خوردن...

  12,000 تومان
 • 12,000 تومان
  جدید
  بروزرسانی : 1396-03-08
  ( 0 نقد و بررسی )

  سنجاق سینه آسمان شب از مجموعه زیورآلات دست ساخت است که در تهیه آن از سنجاق اسکاتلندی مسی، منگوله نخی، سنگ جید و فیروزه صنعتی، آویزه ستاره و ماه استفاده شده است. ترکیب رنگ های بنفش، فیروزه ای، کبود و ارغوانی، حس و حالی اسرار آمیز را در مخاطب ایجاد می کند که یادآور آسمان شب نیز می باشد. آویزهای متنوع سنجاق روی لباس شما جلوه گری خاصی خواهد داشت.

  12,000 تومان
 • 12,000 تومان
  جدید
  بروزرسانی : 1396-03-05
  ( 0 نقد و بررسی )

  سنجاق سینه بهشت از مجموعه زیورآلات دست ساخت است که با سنجاق اسکاتلندی مسی، آویز فرشته بالدر و ساز چنگ، منگوله نخی و سنگ فیروزه، و ترئینات دیگر ساخته شده است. ترکیب رنگی قالب بر این محصول زرشکی، مسی و فیروزه است؛ یک ترکیب رنگ کاملا سنتی ایرانی که در صنایع دستی کوچ نشینان و عشایر بسیار به چشم می خورد. این محصول به دلیل آویز فرشته و چنگ که یادآور ملائک در...

  12,000 تومان
 • 25,000 تومان
  بروزرسانی : 1396-02-26
  ( 0 نقد و بررسی )

  نیم ست پرواز شامل یک جفت گوشواره و یک سنجاق سینه می باشد که از سنگ جید بشقابی بنفش، پلاک پر طلایی، سنجاق طلایی، مهره چشم نظر و پلاک قلب بالدار ساخته شده است. در تهیه محصول از مرغوب ترین قطعات ساخت بدلیجات استفاده شده است. ترکیب رنگ طلایی و بنفش نمایی از شکوه و زیبایی را به مخاطب القا می کند.

  25,000 تومان
 • 18,000 تومان
  بروزرسانی : 1396-02-27
  ( 0 نقد و بررسی )

  دستبند پاییز یک دستبند فنری تک دور می باشد که از سنگ جید، منجوق درشت طلایی ساخته شده است. در ساخت دستبند پاییز ترکیب رنگی بی نظیر با استفاده از سنگ های متنوع اجرا شده است. طیف رنگی دستبند که با الهام از برگ های پاییزی بوده است شامل زرد، نارنجی، قرمز، آبی درباری و آجری می باشد. سایز سنگ ها از وسط به دو انتهای دستبند کوچکتر می شود که فرم زیبایی به دستبند می...

  18,000 تومان
 • 20,000 تومان
  بروزرسانی : 1396-02-27
  ( 0 نقد و بررسی )

  دستبند آسمان آبی از مجموعه زیورآلات دست ساخت است که در تهیه آن از سنگ جید آبی دوکی، فیروزه تبتی ریز، سنگ جید و فیروزه بشقابی، خرج کار برنزی و منگوله نخی استفاده شده است. ترکیب رنگ آبی آسمان، فیروزه ای و نیلی با میانجی گری طلایی پلاک ها و منجوق ها پاکی و شکوه آسمان را به مخاطب القا می کند. 

  20,000 تومان
 • 18,000 تومان
  بروزرسانی : 1396-02-26
  ( 0 نقد و بررسی )

  دستبند سبزقبا یک دستبند فنری دست ساخت تک دور است که در تهیه آن از سنگ جید سبز چمنی، سبز سیر و زمردی، قطعات (خرجکار) فلزی طلایی و منگوله نخی استفاده شده است. اسن دستبند برای افرادی طراحی شده است که به دستبندهای ساده با آویزهای کم علاقمند هستند. در وسط دستبند سنگ جید بزرگ سایز 12 به عنوان شاخصه اصلی دستبند قرار گرفته است. پلاک خمسه و بال یه نشانه چشم نظر و...

  18,000 تومان
نمایش 25 - 36 از 326 آیتم